[vc_row bg_type=”” dima_canvas_style=”” translate_x=”0″ dima_z_index=”0″ animate_item=”” delay_duration=”” delay_offset=””][vc_column bg_type=”” dima_canvas_style=”” min_height=”” translate_x=”0″ dima_z_index=”0″ delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” width=”1/1″][text delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” id=”” class=””]

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد شکل گیری نسل جدیدی از  تبلیغات هستیم که به صورت دیجیتالی و اینترنتی ما را احاطه کرده اند. پیش بینی می شود که تبلیغات به روش های سنتی همچون تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، چاپی، محیطی و… به مرور کم رنگ تر شوند اما از آنجایی که تماشای تلویزیون همچنان محبوبترین و راحت ترین روش استراحت برای عموم مردم در اوقات بیکاری و فراغت محسوب می شود، فیلم یا تیزر تبلیغاتی همچنان مهمترین و اثربخش ترین روش تبلیغاتی برای جذب مخاطب، آگاهی دادن درمورد وجود و چگونگی محصولی جدید، تغییر و یادآوری محصول را برعهده دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی به علت برخورداری از توانایی برقراری ارتباط سمعی، بصری و احساسی می تواند هیجان و ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطب پدید آورد که بدین سبب در مقایسه با سایر رسانه ها اثربخشی بیشتری را بر عهده دارد. ضمن اینکه این تبلیغات تلویزیونی و یا حتی رادیویی امکان نشر در شبکه‌های مجازی و گوشی‌های هوشمند را نیز دارا هستند پس می توان گفت که مخاطبان این تبلیغات دوچندان شده و کاربران جوان اینترنتی را هم شامل می شوند.

خانه تولید شرکت شهر آیین دارای سابقه ای درخشان در ساخت آگهی های تلویزیونی و رادیویی و همچنین مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین ابزار و تجهیزات تولید می باشد. این واحد با پشتوانه­ نیروی متخصص و مجرب انسانی در راستای تولید خلاقانه ترین و با کیفیت ترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی گام بر می دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی مراحل زیادی را پشت سر می گذارد و نیازمند همکاری و تعامل چندین بخش و متخصصان زیادی می باشد. معمولاً اولین مرحله، درک نیاز و پیام اصلی مشتری و سپس شناخت مخاطبان هدف است و سپس ایده خلاقانه و سناریو مطرح شده و پس از آن وارد فاز اجرایی با کمک تیم های تخصصی هنری و تولیدی می شود. از جمله خدمات این واحد:

خانه تولید؛ بدون شک یکی از مهمترین بخش های شرکت شهر آیین می باشد، چراکه فعالیت های این بخش بیشترین بازخورد را از عموم مردم دریافت می کند و بر سایر بخش ها و فعالیت های مجموعه اثر می گذارد. خانه تولید شرکت شهر آیین با تعاملی همه جانبه و اثربخش به ارائه خدمات، شامل کلیه مراحل از مشاوره، ایده پردازی، طراحی و اجرا می پردازد، تا بتواند ضمن ارائه خدماتی در سطح استانداردهای جهانی و قابل رقابت با برترین برندها، رضایت مشتریان خود را نیز جلب کند.

[/text][text delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” id=”” class=””]

برخی پروژه های ساخته و پخش شده

[/text][text delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” id=”” class=””]

[/text][/vc_column][/vc_row]