[vc_row bg_type=”” dima_canvas_style=”” translate_x=”0″ dima_z_index=”0″ animate_item=”” delay_duration=”” delay_offset=””][vc_column bg_type=”” dima_canvas_style=”” min_height=”” translate_x=”0″ dima_z_index=”0″ delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” width=”1/1″][button text=”معرفی ” type=”” color_class=”” icon_fontawesome=”fa fa-user-circle-o” lightbox=”” delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” href=”” title=”” popup_content=”” id=”” class=”” style=”” tutorials=””][blockquote cite=”” id=”” class=”” style=””]

شرکت شهرآیین به پشتوانه حضور چند ساله در عرصه بازاریابی و تبلیغات این افتخار را داشته تا با شرکت های صاحب نام ایرانی و خارجی، شهرداری‌ها و فروشگاه های زنجیره ای نظیر شهروند همکاری نماید و با آگاهی به علم تبلیغات روز دنیا، با نیروهای خلاق و کارآمد وارد عرصه تبلیغات شود.

از ابتدای راه با شعار خلاقیت مداری و مشتری مداری کار خود را آغار کردیم و آرزومندیم تا هر کجای مسیر که همراه شما هستیم بتوانیم پایبند به اصول بنیادی خودمان باشیم. شهر آیین یک آژانس تبلیغاتی تمام خدمات می باشد و سعی دارد تا با فراهم کردن تمامی نیازهای بازاریابی و تبلیغاتی شما شرایطی بوجود آورد تا از طریق ارتباطات یکپارچه بازاریابی بتوانید پیام واحدی برای برند و سازمان خود ایجاد نمایید.

دنیای تبلیغات هر روز قصه‌ی خود را دارد. نه شبیه دیروز است و نه مثل فردا. داستانی با ماجراها و پیشامدهای منحصر به خود، که هر کدام نگرش و تلاشی متناسب با همان حال و هوا را طلب می کند و برنده آن کسی است که رمز و راز روزآمد بودن را بهتر بداند. هنر ما در “شهر آیین” به روز نگه داشتن شما در صنعت تبلیغات است. این رویکرد نتیجه سال ها تجربه پربار در حوزه تبلیغات و بازاریابی بوده است. مهارت ما در این است که ضمن ترسیم چشم اندازی 360 درجه از بازار هدف شما، با ارائه تمامی خدمات تبلیغاتی، شریکی راستین برای رسیدن شما به مقصد مطلوب باشیم.

[/blockquote][button text=”ماموریت” type=”” color_class=”” icon_fontawesome=”fa fa-bullseye” lightbox=”” delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” href=”” title=”” popup_content=”” id=”” class=”” style=””][blockquote cite=”” id=”” class=”” style=””]

ماموریت تیم ما رونق کسب و کار مشتریانمان ، از طریق بهره مندی از قدرت ذهن پویا و استفاده از ابزار استراتژی و خلاقیت برای خلق ارتباطات اثربخش و کاراست، که منجر به شعف مشتری میگردد.

ما خود را متعهد می‌دانیم که تا زمان دستیابی به اهداف و سودآوری مطلوب همراهانمان با آن‌ها همراه باشیم. دیگر مأموریت ما رشد سطح علمی و تخصصی صنعت تبلیغات در ایران و همچنین تلاش برای درخشش نام ایران در حوزه های بین المللی تبلیغات است.

[/blockquote][button text=”فلسفه شهر آیین” type=”” color_class=”” icon_fontawesome=”fa fa-eye” lightbox=”” delay=”” delay_duration=”” delay_offset=”” href=”” title=”” popup_content=”” id=”” class=”” style=””][blockquote cite=”” id=”” class=”” style=””]

ما برای خلق آینده ای قدرتمند ایستاده ایم، تحول زندگی بشر و ارتقای سطح کیفی آن، برای گسترش شور و عشق در یک فضای امکان،  برای خلق بستری که تحقق این موارد در آن ممکن باشد.

[/blockquote][/vc_column][/vc_row]